. درباره ما

شركت پرچم پاسارگاد فعاليت خود را از سال 1384 در زمينه توليد انواع پرچم و ميله پرچم های اهتزاز آغاز كرده است.

فعاليت های اين شركت عبارت است: از توليد انواع پرچم های اهتزاز ، تشريفات ، روميزی ، تبليغاتی ، ملی، مذهبی ، پلانت های يادبود ، لمپست و محصول جديد فانوس بنر توليد كننده انواع پرچم های روميزی ، تشريفات ، اهتزاز ، ب چاپ ديجيتال، طرح های ترام دار با كيفيت 1200dpi با رنگ سابليميشن و قابل شستشو ساخت ميله پرچم های اهتزاز گرد تلسكوپی و چند وجهی از 6متر الی 75 متربا اجراء و نصب فنداسيون و پرچم های مربوطه با كادری مجرب و تجهيزات مدرن كه آماده ارائه خدمات و مشاوره در اين خصوص می باشد به اهتزاز در آوردن پرچم یک برند آرمان های آن مجموعه را نمایان خواهد نمود.

پرسنل مجرب پرچم پاسارگاد نیز مدت هاست در زمینه تولید و چاپ انواع پرچم فعالیت داشته و با استفاده از روش های نوین و بهترین کیفیت در زمینه چاپ روی پرچم محصولی به شما ارائه خواهند داد که قابل رقابت بوده و از هر نظر کامل است.

تجارب گذشته و همچنین استفاده از جنس مرغوب باعث تولید محصولی بی نظیرگشته است. چاپ روی انواع پرچم شامل پرچم رومیزی، پرچم تشریفات و پرچم اهتزار در جنس های مختلف از خدمات این بخش می باشد که شرح آن در زیر آمده تا نسبت به انتخاب بهترین گزینه برای سازمان خود اقدام فرمائید.